Akcija „Kiekvienas yra pėsčiasis“ Jurbarke

Data

2018 02 08

Įvertinimas
0
zvakutes-1.jpg

Akcija „Kiekvienas yra pėsčiasis“ Jurbarke

Vasario 7 d. ankstyvą rytą, nuo 7 iki 9 val., trys Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos pareigūnų ekipažai vykdė prevencinę priemonę „Kiekvienas yra pėsčiasis“. Šia akcija policija akcentuoja vairuotojų ir pėsčiųjų tarpusavio atsakomybę dalyvaujant eisme.

Jurbarko mieste vykdytos akcijos metu buvo nustatyta 16 pėsčiųjų nusižengimų (tamsiu paros metu nedėvėjo atšvaito, ėjo per kelią neleistinoje vietoje, ėjo kelkraščiu ne prieš transporto priemonių eismą. Jiems buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai, įteikti atšvaitai, o kai kuriems ir simbolinės žvakelės, kurios simbolizuoja jog dėl neatsakingumo gyvybė gali užgesti kaip žvakė.

Akciją „Kiekvienas yra pėsčiasis“ pareigūnai vykdė netoli mokymo įstaigos, tad neliko nepastebėti ir surašyti administracinio nusižengimo protokolai dar 4 asmenims, kurie rūkė nesilaikydami nustatyto 50 m. atstumo nuo mokyklos teritorijos, neturėjo 18 m amžiaus.

Dažniausiai dėl Kelių eismo taisyklių reikalavimų nesilaikymo transporto priemonės susiduria su pėsčiaisiais. Kelių policijos pareigūnai pabrėžia, kad vairuotojai turi laikytis jiems privalomų reikalavimų pėsčiųjų atžvilgiu, o pėstieji turi vykdyti jiems nustatytas pareigas.

Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. PK informacija