Atvirų durų diena besidomintiems policininko profesija

Data

2019 03 25

Įvertinimas
0
7.jpg

Šiandien, kovo 25 d., Marijampolėje vyko atvirų durų renginys besidomintiems policininko profesija. Renginį pristatęs Marijampolės apskr. VPK viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Harimantas Poškevičius akcentavo, jog šių dienų policija – viena moderniausių institucijų, neatsiliekanti nuo kitų šalių, o kai kurie vadybos sprendimai, sulaikant nusikalstamo pasaulio atstovus, sulaukę pripažinimo visoje Europoje. „Darbas įdomus, jame nėra rutinos“,- kalbėjo H. Poškevičius jaunimui, kuris ateityje galbūt taps policijos pareigūnais.

Moksleiviai buvo supažindinti su stojimo į Lietuvos policijos mokyklą sąlygomis, kursantai papasakojo apie savo dienotvarkę, kokių dalykų jie mokosi ir kaip leidžia laisvalaikį. Taip pat dalyvavo Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro ir Marijampolės apskr. VPK Kriminalistinių tyrimų skyriaus pareigūnai, kurie demonstravo mokiniams įvairius policijos darbe naudojamus tyrimo metodus, rodė, kaip atpažinti tikrą ir suklastotą dokumentą ir kt. Moksleivius sudomino Kriminalinės policijos biuro pranešimas bei užduotys, „Aro“ pareigūnų darbo specifika. Jaunimas susidomėjo jaunųjų policijos rėmėjų veikla, tad tikėtina, kad jų artimiausiu metu tikrai padaugės.

Be abejo, miesto bendruomenei ir renginio jaunimui buvo įdomu pamatyti naujuosius policijos automobilius – „kabinetus ant ratų“. Kelių policijos skyriaus, Reagavimo ir Veiklos skyrių pareigūnai pademonstravo automobiliuose esančią įrengtą specialią techniką, kitas specialiąsias priemones.

Marijampolės apskr. VPK informacija