Greičio mėgėjui – 47 protokolai

Data

2020 05 22

Įvertinimas
0
bmw-1.PNG

Gegužės 21 d. rytą gauta Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija, kad visos Lietuvos teritorijoje, o dažniausiai Kauno ir Marijampolės apskrityse, automobilio „BMW X6“ su angliškais valstybiniais numerio ženklais vairuotojas, tikėdamasis išvengti atsakomybės ir nebūti identifikuotas, nuolat viršija leistiną važiavimo greitį.
Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai, tik gavę informaciją, sureagavo ir jau tos pačios dienos vakarą greičio mėgėjas buvo sustabdytas Kybartuose.
Didžiausias greitis, kurį pilietis viršijo, buvo užfiksuotas vidutinio greičio matuokliu kelyje Marijampolė-Kybartai-Kaliningradas. Atkarpoje, kurioje leistinas važiavimo greitis 90 km/h, fiksuotas vidutinis greitis buvo 162 km/h.
Piliečiui (gim. 1989 m.) Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai surašė 47 administracinius protokolus už tai, kad šis viršijo leistiną greitį. Susumavus už visus pažeidimus, piliečiui buvo paskirta 5834 eurų piniginė bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 3 mėnesiams.