Jaunųjų policininkų mokyklėlė vėl kviečia!

Data

2018 12 04

Įvertinimas
0
1.JPG

Jaunųjų policininkų mokyklėlė vėl kviečia!

Ketvirtus metus Vilkaviškyje savo veiklą vykdo „jaunųjų policininkų mokyklėlė“ (toliau - JPM). Užsiėmimai, prasidėję šių metų metų gruodžio mėnesį, tęsis iki 2019 metų gegužės 30 dienos. Rinksimės kartą per savaitę nuo 15.30 val. iki 16.30 val., išskyrus vaikų atostogas ir šventines dienas,Vilkaviškio rajono policijos komisariate (Vilkaviškis, Vytauto g. 6 ).

JPM skirta 14-18 metų mokiniams, besidomintiems karjeros galimybėmis ir norintiems iš arčiau susipažinti su policijos, teismų, prokuratūros ir kitų teisėsaugos institucijų veikla.

Šiuo projektu skatiname paauglius dalyvauti papildomo užimtumo veikloje, siekiame ugdyti pilietinį sąmoningumą, teisinę sąmonę ir atsakomybę. Organizuojamuose užsiėmimuose suteikiamos žinios apie teisėtvarką, teisėsaugą, pagrindinius įstatymus, vyksta ekskursijos į statutines įstaigas. Karjeros orientavimo mokymuose jaunimas pamato, kaip dirba policijos pareigūnai, kitų teisėsaugos institucijų darbuotojai.

Šiais mokslo metais mokymosi programoje yra naujovė - galimybė susipažinti su šauliška veikla, susitikimai su Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės šauliais. Norintys toliau dalyvauti šaulių veikloje turės galimybę tapti jaunaisiais šauliais.

JPM dalyviai privalės laikyti įgytų žinių patikrinimo testą, o baigusiems šią pilietiškumo programą bus išduoti diplomai.

Tikimasi, kad JPM suformuos teigiamą moksleivių požiūrį į teisėsaugos institucijas, jaunieji visuomenės nariai bus paskatinti įsijungti į aktyvią prevencinę veiklą, o ateityje tapti teisėsaugos pareigūnais.

Norintieji lankyti JPM daugiau apie jos veiklą gali sužinoti paskambinę šios mokyklėlės kuratorei Vilijai Grybauskienei tel. (8 700) 63 423 arba mob. tel. 8 656 58 354.

 

Laukiame Jūsų!

 

 

Vilkaviškio r. PK informacija