Jurbarko gimnazijoje prevencinis renginys „Šeima ir draugas“

Data

2017 12 18

Įvertinimas
0
šeima ir draugas 013.jpg

Gruodžio 16 d. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salėje įvyko sportinis, prevencinis renginys „Šeima ir draugas“, kurį organizavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Jurbarko rajono policijos komisariatas kartu su partneriais: Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centru, Jurbarko rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriumi, Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazija, bei neformaliojo vaikų švietimo programa „Krepšinio talentai 43“.

Kiekvienam varžybų dalyviui policijos draugas šuo „Amsis“ padovanojo po atšvaitą, o policijos pareigūnas Valdas Undraitis priminė kaip atšvaitas taisyklingai turi būti nešiojamas ir, kad žmonės to nepamištų, įteikė jiems po lankstinuką.

Renginyje vyko varžybos dviejose rungtyse: trikovės (smiginis, „Golfas kitaip, estafetė), kurioje dalyvavo 11 komandų ir krepšinio 3X3 (buvo trys amžiaus grupės), kuriame dalyvavo 15 komandų.

Renginį atidarė ir sveikinimo žodį tarė Marijampolės apskr. VPK viršininkas Aivaras Dumčius linkėdamas ne tik gerai praleisti laiką, nepatirti traumų, bet ir po renginio saugiai grįžti į namus, o tamsiu paros metu visuomet nešioti atšvaitus.

Po varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti prizais, kuriuos įsteigė Marijampolės apskr. VPK Jurbarko rajono policijos komisariatas.

Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. PK