Kovo mėnesį Kelių policija vykdys prevencijos priemones

Data

2019 02 25

Įvertinimas
0
policija dėmesio.jpg

Kovo 1-3 d. - bus vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų naudojimosi mobiliojo ryšio priemonėmis kontroliuoti, taip pat vairuotojų veiklai, nesusijusiai su vairavimu, kontroliuoti.

Kovo 4-10 d. ir 25-31 d. - vykdomos prevencinės policinės priemonės, kurių metu kontroliuojamas pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų (jų keleivių) eismo saugumo užtikrinimas, vykdoma vairuotojų pareigų, susijusių su pėsčiaisiais, kontrolė, pėsčiųjų pareigų ir reikalavimų, susijusių su dviračių vairuotojais, kontrolė.

Kovo 8-12 d. - kontroliuojamas vairuotojų blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų. Taip pat bus vykdomos prevencinės priemonės, kai asmuo neturi teisės vairuoti ar kai iš vairuojančio asmens teisė vairuoti atimta, atvejams išaiškinti ir kontroliuoti.

Kovo 11-17 kontroliuojamas privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų) naudojimas, vaikų vežimo automobiliuose tvarkos laikymasis. Inicijuota Europos kelių policijos tinklo TISPOL.

Kovo 11-23 d. - organizuojamos ir vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos vairuotojų mobiliojo ryšio priemonių naudojimo ir vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolei. Vykdoma privalomų saugos priemonių – saugos diržų, saugos šalmų, vaikams vežti skirtų prisegimo sistemų naudojimo kontrolė.

Kovo 18-24 d. - kontroliuojamas transporto priemonių leistinas važiavimo greitis, išaiškinami ir kontroliuojami pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejai.

Kovo 25-31 d. - vykdomos prevencinės policinės priemonės, skirtos kontroliuoti transportų priemonių techninę būklę (dėmesys skiriamas Motorinių transporto priemonių ir jų priekabų, kurios neatitinka techninių reikalavimų ir kelia grėsmę eismo saugumui, privalomosios techninės apžiūros dokumentų galiojimo panaikinimo tvarkos apraše išvardytiems techninės būklės pažeidimams).

Kovo 1-31 d. - bus tikrinami, principingai vertinami ir fiksuojami jaunų vairuotojų daromi Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

 

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriau