Migracijos skyrius dirbs ir kovo 3-iąją

Data

2019 02 26

Įvertinimas
0
balsavimas.png

JEI TIK RINKIMŲ DIENĄ PASTEBĖSITE, KAD NETURITE ASMENS TAPATYBĘ PATVIRTINANČIO DOKUMENTO, KREIPKITĖS Į SAVO APYLINKĖS RINKIMŲ KOMISIJOS PIRMININKĄ, KURIS INFORMUOS, KAIP GAUTI LAIKINĄ ASMENS PAŽYMĖJIMĄ VIETOJE PRARASTOJO.

Svarbu: nespėjusiesiems iki rinkimų įsigyti naujo paso ar asmens tapatybės kortelės, Migracijos tarnyboje gali būti išduotas piliečio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis laikinasis pažymėjimas, kuris atstoja pasą ar asmens tapatybės kortelę. Laikinasis pažymėjimas išduodamas nemokamai, tačiau tik vietoj prarastojo dokumento bei pateikus prašymą naujam dokumentui įgyti ir galioja vieną mėnesį, iki bendra tvarka bus pagaminta nauja asmens tapatybės kortelė ar pasas.

Informuojame, kad rinkimų į savivaldybių tarybas dieną, kovo 3-iąją, (sekmadienį) Migracijos skyriaus specialistas dirbs ir laikiną asmens pažymėjimą išduos ar pagamintus asmens dokumentus atiduos nuo 12.00 val. iki 18.00 val.

Vilkaviškyje ir Jurbarke Migracijos skyriaus specialistės  nuo 12.00 val. iki 20.00 val. budės namuose ir į darbo vietą vyks atsiradus poreikiui išduoti laikiną asmens pažymėjimą (piliečiai turi kreiptis į savo apylinkės rinkimų komisijos pirmininką).

Šakių rajono savivaldybės gyventojai, jei bus toks poreikis, turės vykti į Jurbarką ar į Vilkaviškį.

Pageidaujantieji iki rinkimų atsiimti jau pagamintus dokumentus (arba pasiimti laikiną, tik mėnesį galiosiantį pažymėjimą), kviečiami kuo greičiau apsilankyti Marijampolės apskr. VPK Migracijos skyriuje (Kęstučio g. 1) arba kitame migracijos skyriaus padalinyje (Vilkaviškyje, Šakiuose ar Jurbarke).

Marijampolės apskr. VPK informacija