Nustatyta neblaivių vairuotojų, vienas davė kyšį pareigūnams

Data

2020 05 20

Įvertinimas
0
asociatyvi.jpg

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus kelių patruliai vėl vykdė policinę priemonę neblaiviems vairuotojams išaiškinti. Priemonės metu pareigūnai patikrino 670 transporto priemonių vairuotojų.
Kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai buvo sustabdytas krovininio automobilio vairuotojas, vežęs iš Kalvarijos į Marijampolę lentas, jam alkoholio matuokliu buvo nustatytas 0,23 prom. alkoholio neblaivumas.

Kelyje Marijampolė-Kybartai-Kaliningradas kelių patruliai patikrino ir vilkaviškiečio blaivumą, kuris lengvuoju automobiliu skubėjo į darbą saugos tarnyboje. Jam buvo nustatytas 0,65 prom. alkoholio girtumas.

Tame pačiame kelyje patikrinimui buvo sustabdytas ir lietuvis autovežio vairuotojas, gabenęs automobilius. Jam buvo nustatytas 0,48 prom. alkoholio neblaivumas. Pastarasis, siekdamas išvengti atsakomybės už vairavimą esant lengvai apgirtus, patruliams davė 500 eurų. Principingai savo darbą atliekančių kelių patrulių dėka, piliečiui gresia ne tik bauda su teisų atėmimu už administracinį nusižengimą, bet ir baudžiamoji atsakomybė už bandymą papirkti pareigūnus, siekiant išvengti atsakomybės.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo, kad asmenys, pastebėję apgirtusį vairuotoją, nedelsdami apie tai praneštų skubios pagalbos telefonu 112.

Tokie ir panašūs netikėti reidai bus organizuojami nuolat, keičiant patruliavimo vietas ir laiką, kad pažeidėjai negalėtų išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, o ypač už vairavimą išgėrus.