Pareigūnai jėgas išbandė viktorinoje „100. Policija. Lietuva. Sūduva“.

Data

2018 12 07

Įvertinimas
0
I vieta.jpg

Gruodžio 6-osios popietę Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai rinkosi į atnaujintą Marijampolės Petro Kriaučiūno viešąją biblioteką. Čia vyko Marijampolės apskr. VPK policijos darbuotojų viktorina „100. Policija. Lietuva. Sūduva“.

Bibliotekos darbuotojai svetingai sutiko beveik pusšimtį žingeidžių, akiratį praplėsti bei pabendrauti su kolegomis neformalioje aplinkoje pareigūnų. Atnaujintoje, jaukioje ir moderniai įrengtoje bibliotekoje aštuonioms komandoms - iš Marijampolės, Jurbarko, Vilkaviškio, Šakių r. PK bei Kazlų Rūdos ir Kalvarijos PK taip pat svečių teisėmis kasmet dalyvaujančiai Marijampolės apylinkės prokuratūros komandai, teko įveikti po 5 rungtis.

Viktorinoje Intelektualūs klausimai visiems ėjo kaip iš pypkės, o štai žydinčią bulvę atpažinti pavyko tik vienai komandai :). Ką gi, yra erdvės tobulėjimui. Užtat klausimai iš policijos istorijos buvo lengvai įveikiami. Šaunuoliai! Tik į klausimą, kokios trys pagrindinės policijos vertybės (o tai yra – ŽMOGUS, ŠEIMA, VISUOMENĖ), kai kurios komandos atsakė „iš kitos pusės“ - ką jie pasirengę su tomis vertybėmis daryti (GINTI. SAUGOTI. PADĖTI!).

Bibliotekos darbuotojos džiaugėsi labiau už mus pačius, kai atsakymai būdavo teisingi. Buvo jos labai sąžiningos ir griežtos, bet teisingos. Užtat visiškai jomis pasitikėjome, kai paskelbė viktorinos rezultatus: III vieta (Valio!) atiteko mūsų svečiams – Marijampolės prokuratūros komandai, II vieta – VALIO VALIO! - Kalvarijos komandai „Smegenys“, o I vieta ir šakotis – triskart Valio! - komandai „Nuovada“.

Sveikiname visus dalyvius, nes tie, kurie nelaimėjo, pralaimėjo vos vienu-dviem taškais. Labai puikiai žaidė ir Jurbarko, ir Šakių, ir Kazlų Rūdos bei Marijampolės apskr. VPK komandos, kai kuriose rungtyse jos buvo absoliučiai geriausios, tačiau, kaip žinia, viską nulėmė bendras taškų skaičius.