Plėšimu įtariamas asmuo surastas

Data

2019 05 14

Įvertinimas
0
Ginti. saugoti. padeti..png

Balandžio 27 d. policija gavo Šakių r. sav. Kidulių sen. Karališkių k. gyventojos (gim. 1939 m.) pranešimą, kad balandžio 26 d. apie 20 val. nepažįstamas vyriškis, išdaužęs namų durų stiklą, įsibrovė į jos namus ir, smaugdamas ir grasindamas susidorojimu, išreikalavo iš moters apie 100 eurų. O kad negalėtų paskambinti policijai, vyras dar paėmė ir mobiliojo telefono bateriją. Moteris vėlų vakarą ėjo ilgą kelią iki artimiausių kaimynų, kad praneštų apie tai, kas įvyko.

Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai profesionalaus ir kryptingo darbo dėka vos per 10 dienų nustatė įtariamąjį – Šakių r. sav. Kidulių sen. gyventoją (gim. 1982 m.). Policijai žinomas asmuo šį kartą įkliuvo kur kas rimčiau. Vyrui pareikšti įtarimai pagal LR BK 180 str. 2 dalį. Byla į teismą perduota pagreitinto proceso tvarka. Jam gresia laisvės atėmimas iki 7 metų.

Asmeniui pritaikyta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, nesilankyti pas nukentėjusiąją ir nebendrauti su ja, taip pat periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Policija gyventojams siunčia žinutę – visada padarome viską, kas priklauso nuo mūsų, kad išaiškintume nusikaltimus prieš asmenis. O policijos prevencinė veikla suteikia galimybes greičiau ir profesionaliau tai padaryti.


 

Marijampolės apskr. VPK informacija