Prevencinis – sportinis renginys Jurbarke

Data

2018 12 10

Įvertinimas
0
20181208_123648.jpg

Gruodžio 8 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Jurbarko rajono policijos komisariatas kartu su Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazija, Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centru, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriumi bei neformaliojo vaikų švietimo programa „Krepšinio talentai 43“ organizavo prevencinį – sportinį renginį „Šeima ir draugas“.

Renginyje dalyvavo komandos sudarytos iš dviejų šeimos narių ir draugo arba tik šeimos narių. Policijos bičiulis „Amsis“ kiekvienam renginio dalyviui bei žiūrovams įteikė Lietuvos automobilių kelių direkcijos skirtus šiam renginiui atšvaitus.

Renginio metu vyko trikovės rungtis (smiginis, „golfas kitaip“, estafetė), baudų metimo konkursas ir 3x3 krepšinio varžybos pagal iš anksto nustatytas grupes. Trikovės rungtyje geriausiai sekėsi „Gabrielius ir du jo pasiuntiniai“, „Viena ranka“ ir „Kęstučiai“ komandoms. Minėtos komandos apdovanotos Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato įsteigtais prizais, diplomais, o čempionai - nugalėtojų taure.

Baudų metimo konkursą laimėjo Gabrielius Kavaliauskas, kuriam ir atiteko Marijampolės apskr. VPK Jurbarko rajono policijos komisariato prizas. Aktyviausia kova, su daug emocijų, aistrų virė krepšinio aikštelėje. Šeimų grupėje (komandą sudarė tik šeimos nariai), po atkaklių kovų pirmąją vietą iškovojo Januškai, antri liko Kačerauskai, treti - Tamuliai.

Dviejų šeimos narių ir draugo grupėje vyko dar atkaklesnės kovos. Pirmąją vietą iškovojo komanda „Pirštukas“, antri buvo „Žalgirio fanai“, treti - „Kumštis“. Krepšinio 3x3 komandos apdovanotos renginio partnerio „Krepšinio talentai 43“ medaliais bei diplomais.

Nors dalyvavusių komandų ir nebuvo labai daug, tačiau atėjusieji džiaugėsi turiningai praleistu laiku, patirtomis emocijomis. Policija bei jos bičiulis „Amsis“ taip pat džiaugiasi prasmingu renginiu bei tikisi, kad renginio dalyviai būtinai dėvės dovanotus atšvaitus, nes šis mažas ir tamsiuoju paros metu privalomas aksesuaras gali išgelbėti jūsų gyvybę!