Švenčių metu - sustiprintas policijos pareigūnų patruliavimas

Data

2018 10 31

Įvertinimas
0
DSCF1399.JPG

Visų Šventųjų bei Vėlinių dienomis policija ypatingą dėmesį skirs patruliavimui prie kapinių, kur pareigūnai didelį dėmesį skirs saugaus eismo priežiūrai, tinkamam eismo reguliavimui, kad nesusidarytų transporto priemonių spūstys ir taip būtų išvengta žmonių nepasitenkinimo.

Sustiprintos pajėgos prie kapinių ir prieigose dirbs nuo spalio 31 iki lapkričio 2 d. Pagrindinis uždavinys ‒ viešosios tvarkos ir saugaus eismo bei visuomeninio transporto nepertraukiamo vykimo užtikrinimas. Prie kapinių transporto priemonių eismo pakeitimai bus nuo š. m. spalio 31 d. 13.00 val. iki lapkričio 4 d. 17.00 val. prie Senųjų ir Naujųjų kapinių Marijampolėje. Svarbu, kad vykstantys į kapines privalo paisyti kelio ženklų reikalavimų, geranoriškai vykdyti policijos pareigūnų, būti kantriems ir pakantiems vieni kitiems.

Dėl eismo organizavimo nuo š. m. spalio 31 d. 13.00 val. iki lapkričio 4 d. 17.00 val. prie Senųjų ir Naujųjų kapinių Marijampolėje.

Informuojame, kad vykstantiems į Naujas kapines Tyliojoje gatvėje eismas vyks viena kryptimi t. y. nuo Vilkaviškio g. link Skaisčiūnų gyvenvietės, grįžti į Marijampolę reikės Tarpučių gatve. Tyliojoje gatvėje automobilius bus leidžiama statyti tik dešinėje gatvės pusėje ir įrengtose automobilių parkavimo aikštelėse.

Vykstantiems į Senąsias kapines P. Armino gatvėje automobilius bus leidžiama statyti dešinėje pusėje važiuojant nuo Bažnyčios gatvės, o Varpo gatvėje eismas vyks viena kryptimi t. y. Varpo-V. Šlekio-Aušros gatvėmis išvažiuojant į Vytauto gatvę. Varpo gatvėje automobilius bus galima parkuoti tik dešinėje gatvės pusėje ir įrengtose automobilių parkavimo aikštelėse.

Policija primena, kad prieš išvykstant aplankyti artimųjų kapų, būtina pasirūpinti savo turto sauga: nepalikti atidarytų langų, užrakinti duris, paprašyti kaimynų, kad pasidomėtų, ar svetimi asmenys nesidomi paliktu Jūsų būstu, o atvykus į kapines, nepalikti automobiliuose vertingų daiktų, išlipus – nepamiršti užrakinti automobilio.

Policija linki saugių kelionių ir ramių švenčių!