2022-04-07 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai

Balandžio 7 d. apie 05.00 val. Vilkaviškio r. sav., mažųjų Būdežerių k., Pasagos g., namuose, kilus konfliktui, neblaivus (2,85 prom.) vyras (g. 1980 m.) smurtavo prieš neblaivią (2,61 prom.) moterį (g. 1986 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Balandžio 7 d. apie 07.00 val. Vilkaviškyje, Gedimino g., namuose, kilus konfliktui, vyras (g. 1978 m.) smurtavo moterį (g. 1954 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Balandžio 7 d. apie 12.55 val. Kazlų Rūdoje, J. Basanavičiaus g., namuose, kilus konfliktui, vyras (g. 1996 m.) smurtavo moterį (g. 1996 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.

Kiti įvykiai

Balandžio 7 d. apie 11.18 val. gautas pranešimas, kad Marijampolėje, Vytauto g., karių kapinėse, rastas žalios spalvos dažais bei tamsios spalvos skysčiu apipiltas II-ojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių paminklas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 312 str. 2 d.

Balandžio 7 d. apie 12.15 val. vyras pastebėjo, kad Jurbarke, Dariaus ir Girėno g., viešbučio kieme buvo apgadintas jam priklausantis automobilis „Chrysler 300C“. Patirta apie 350 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str.

Balandžio 7 d. apie 20.28 val. Vilkaviškio r. sav., Vištytyje, Taikos g. buvo sustabdytas automobilis „Chrysler Voyager“, kurį vairavo neblaivus (2,15 prom.) vyras (g. 1952 m.). Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Balandžio 7 d. į Marijampolės apskr. VPK kreipėsi vyras, kuris nurodė, kad balandžio 3 d. pastebėjo, kad iš jo piniginės yra dingusi banko kortelė ir mobilaus ryšio telefonas „Nokia“. Užblokavus kortelę ir pasiėmus sąskaitos išrašą paaiškėjo, kad 6 kartus buvo pasinaudota asmeniui priklausančia banko kortele ir nuo asmeniui priklausančios banko sąskaitos išgryninti pinigai. Patirta 1150 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 215 str.

Atnaujinimo data: 2022-04-08