Apie pavogtą automobilį jos savininkui pranešė policija

Data

2023 01 19

Įvertinimas
0
LIETUVOS POLICIJA_Mercedes_1.png

Sausio 16 d. Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimų skyriaus pareigūnai, tikrindami gautą informaciją, automobilių saugojimo aikštelėje rado galimai keletą dienų užvestu varikliu paliktą lengvąjį automobilį „Mercedes-Benz CLA 200“, kuriame veikė įtaisytas ryšio signalų blokatorius. Automobilis buvo su Lenkijos Respublikos valstybiniais numeriais, todėl pareigūnai suskubo tikrinti informaciją, ar 2020 metais pagamintas automobilis nėra ieškomas kaip vogtas.

Vis dėlto, dingusio „Mercedes-Benz CLA“ niekas dar nebuvo pasigedęs. Nenuleidę rankų policijos pareigūnai sužinojo, kad rasto automobilio savininkė yra Lenkijos Respublikoje registruota ir veikianti įmonė, teikianti automobilių nuomos paslaugas. Svarbu paminėti, kad Marijampolės policijos pareigūnai patys informavo įmonės atstovus apie galimai pavogtą jiems priklausančią transporto priemonę ir paragino kuo greičiau kreiptis į teisėsaugos institucijas dėl automobilio paieškos paskelbimo. Įmonė tuoj pat kreipėsi į Lenkijos policijos pareigūnus, o šie paskelbė tarptautinę paiešką.

Įtariamųjų paieška ilgai netruko. Žaibiškai sureagavę ir ėmęsi operatyvių žvalgybinių veiksmų Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimų skyriaus pareigūnai jau sekančią dieną sulaikė nusikalstama veika įtariamą užsienio pilietybę turintį vyrą (g. 1995 m.).

Šiuo metu atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 2 d. dėl nusikalstamu būdu gauto didelės vertės turto įgijimo arba realizavimo. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros prokurorė Eglė Kirpienė. Įtariamajam gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.