Atvirų durų dienos renginys Marijampolės apskrities policijoje

Data

2022 04 27

Įvertinimas
0
2.jpg

Balandžio 26 d. Marijampolės kultūros centro prieigose vyko Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Atvirų durų diena. Vyresniųjų klasių mokiniai ir visi norintieji miestelėnai bei miesto svečiai galėjo susipažinti su policijos pareigūno profesija, iš arčiau pamatyti naudojamą įrangą, transporto priemones.

Daug dėmesio susilaukė naujieji policijos motociklai, visai neseniai atkeliavę į Marijampolės apskrities VPK, kitos policijos naudojamos transporto priemonės. Jas buvo galima apžiūrėti iš visų pusių, drąsiausi net pabandė į jas atsisėsti. Apsilankiusieji iš arčiau pamatė kriminalinės policijos ekspertų naudojamą tyrimų įrangą, matavosi neperšaunamas liemenes, rankose laikė policijos pareigūnų ekipuotę, ginklus ir apžiūrėjo ekspertų įrangą, naudojamą ieškant pirštų antspaudų ir kitų pėdsakų.

Atvirų durų renginyje sveikinimo žodį tarė Marijampolės apskr. VPK viršininko pavaduotojas Alfredas Bartkus.

Renginyje apsilankė ir įdomių svečių! Savo veiklą pristatė vieni paslaptingiausių policijoje – Lietuvos antiteroristinių operacijų rinktinės „ARAS“ pareigūnai, Lietuvos kelių policijos tarnybos atstovai. Daug informacijos sulaukė ketinantys mokytis policininko profesijos. Su studijų programomis ir studijavimo sąlygomis supažindino atvykę Mykolo Romerio universiteto ir Lietuvos policijos mokyklos atstovai.

Apsilankiusieji renginyje galėjo pakalbinti jau dirbančius pareigūnus, turėjo unikalią galimybę išgirsti visus juos dominančius dalykus iš pirmų lūpų.