>
2022-09-16

Geriausių policijos pareigūnų konkurse marijampoliečiai iškovojo antrąją vietą

Geriausios Lietuvos policijos komandos konkurse Marijampolės apskr. vyriausiojo policijos komisariato komanda užėmė 2-ąją vietą!

26-ajį kartą, šį kartą Druskininkuose, vykusiame konkurse dalyvavo geriausios policijos komandos iš visos Lietuvos, kurios savo apskrityse organizuotose atrankose jau buvo išrinktos geriausiomis. Pareigūnai varžėsi šaudymo, orientacinėje, ekstremalaus vairavimo, reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje, žinių patikrinimo, taktikos, reagavimo į ypatingą įvykį ir kitose rungtyse. Konkurso metu komandoms teko operatyviai spręsti netikėtas užduotis.

Džiaugiamės, kad Marijampolės apskr. VPK komanda šauniai pasirodė visose rungtyse bei dėkojame už puikų pasirodymą, parodytą profesionalumą, atkaklumą ir ryžtą!

Šiandien plojame Konkurso vicečempionams, Marijampolės apskr. VPK komandai:

  • AIVARUI DUMČIUI – Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. PK viršininkui;

  • RENATAI SALDUKAITEI – Marijampolės apskr. VPK Reagavimo skyriaus tyrėjai;

  • DEIVIDUI BAGDONUI – Marijampolės apskr. VPK Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui;

  • RAIMEDUI ČEBANAUSKUI – Marijampolės apskr. VPK Kazlų Rūdos PK vyriausiajam patruliui.

Konkurso nugalėtojais šiais metais tapo Panevėžio apskr. vyriausiojo policijos komisariato komanda, o trečiąją vietą iškovojo Alytaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato komanda.

Kartu su lietuviais konkurse dalyvavo ir pareigūnai iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos. Geriausiai tarp užsieniečių pasirodė Lenkijos policijos komanda.

Nuoširdžiai sveikiname komandas ir didžiuojamės Marijampolės apskrities policijos vardą garsinančiais pareigūnais!

Lietuvos policijos ir Marijampolės apskr. VPK nuotraukos