Jau rytoj kviečiame į Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atvirų durų dieną

Data

2022 04 25

Įvertinimas
0
Atvirų durų diena Marijampolės apskr. VPK.png

Balandžio 26 d., antradienį, nuo 13.00 val., Marijampolės kultūros centro prieigose (Vilkaviškio g. 2, Marijampolė) ir II a. Galerijos salėje vyks Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Atvirų durų diena.

Renginyje susipažinsite su policijos pareigūno profesija, apžiūrėsite policijos pareigūnų naudojamą techniką ir transportą, naujuosius policijos motociklus, iš arčiau pamatysite kriminalinės policijos ekspertų naudojamą tyrimų įrangą, išgirsite visą aktualiausią informaciją apie galimybę tapti policijos pareigūnu!

Sulauksime ir įdomių svečių! Savo veiklą pristatys vieni paslaptingiausių policijoje – rinktinės „ARAS“ pareigūnai. Su studijų programomis ir studijavimo sąlygomis supažindins atvykę Mykolo Romerio universiteto ir Lietuvos policijos mokyklos atstovai.

Ir tai dar ne viskas! Renginyje pasimatuosi neperšaunamą liemenę, pamatysi policijos pareigūnų ekipuotę ir ekspertų įrangą, naudojamą ieškant pirštų antspaudų ir kitų pėdsakų.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kviečia aktyviai dalyvauti vyresniųjų (10-12) klasių mokinius, kolegijos studentus ir laukia visų, kam įdomi policijos pareigūno profesija.