Lietuvos ir Lenkijos pareigūnai tęsia ilgametes tarptautinio bendradarbiavimo tradicijas

Data

2022 01 11

Įvertinimas
0
Bendras patruliavimas kartu su Lenkijos pareigūnais.jpg

Tęsiant ilgametes tarptautinio bendradarbiavimo tradicijas, šiandien, sausio 11 d., magistralinio kelio Via Baltica atkarpoje Marijampolė-Suvalkai buvo organizuojamas bendras Lietuvos ir Lenkijos policijos pareigūnų ekipažų darbas.

Bendro patruliavimo uždaviniai – viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimas, nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencija, saugaus eismo priežiūra.

Kalvarijos-Budzisko sienos perėjimo punkte susitikę Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus ir Suvalkų policijos komendantūros Kelių policijos pareigūnai patruliavo ir Lenkijos Respublikos, ir Lietuvos Respublikos teritorijose. Vairuotojai buvo tikrinami, ar laikosi Kelių eismo taisyklių, apžiūrima, ar transporto priemonės neturi techninių trūkumų, vykdyta ir kitų teisės aktų pažeidimų prevencija.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyrius nuolat bendrauja ir bendradarbiauja su Lenkijos kolegomis. Šiuo metu nelegalios migracijos procesų prevencijos tikslais bendras patruliavimas vykdomas žymiai dažniau, kartais net keletą kartų per savaitę. Bendrų patruliavimų metu aktyviai dirbama tiek Lietuvos, tiek Lenkijos valstybių teritorijose, nustatoma nemažai įvairių pažeidimų.