Marijampolėje siautėja sukčiai, kurie prisistato policijos pareigūnais

Data

2022 09 16

Įvertinimas
0
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.

Per pastarąją savaitę Marijampolės savivaldybėje užregistruoti du sukčiavimo atvejai, kurių braižas analogiškas: nukentėjusiems asmenims į laidinį telefoną paskambina policijos pareigūnais prisistatantys sukčiai, kurie tikrina neva suklastotas pinigų kupiūras.

Rugsėjo 6 d. moters apgaulės būdu išviliota 2000 eurų suma. Tąkart į moters namuose esantį laidinį telefoną paskambino vyras, kuris prisistatė esantis policijos komisariato tyrėju ir pasakė, kad tikrinamos suklastotos pinigų kupiūros. Moteris atskleidė savo asmens duomenis ir po pokalbio galimai kitas vyras, prisistatęs policijos ekspertu, atėjo į nukentėjusiosios namus bei paėmė moteriai priklausančius pinigus.

Rugsėjo 13 d. išviliota 440 eurų suma. Šį kartą į moters namuose esantį laidinį telefoną paskambino vyras, kuris neva sujungė nukentėjusiąją su policijos pareigūnu. Apsimetėlis aiškino, kad moteris yra atsiskaičiusi suklastotomis pinigų kupiūromis. Moteris galimai atskleidė savo asmens duomenis ir dar pokalbio metu į nukentėjusiosios namus atėjo kitas vyras bei paėmė moteriai priklausančius pinigus.

Aiškinantis šiuos nusikaltimus pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. 1 d.

 

Perspėkite artimuosius dar kartą ir nepakliūkite į sukčių pinkles!