Naujametinė judėjimo kontrolė

Data

2021 01 04

Įvertinimas
0
_09U1660.jpg

Nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. Marijampolės apskr. VPK priskirtuose stacionariuose policijos kontrolės postuose, į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus neįleistos 675 transporto priemonės.

Savaitgalį postuose dirbantys policijos pareigūnai surašė 91 administracinio nusižengimo protokolą, iš jų: LR ANK 45 str. – 44 (Karantino reikalavimų pažeidimai), LR ANK 422 str. – 2 (Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs vairuotojai) , LR ANK 424 str. 1 d. – 2 (Transporto priemonės vairavimas neturint teisės vairuoti) ir kt. Policijos pareigūnai savaitgalį dėl karantino reikalavimų laikymosi, nesurašant protokolų, įspėjo 742 asmenis.

Gruodžio 31 d., dėl karantino reikalavimų laikymosi, patikrintos 26 parduotuvės, tačiau pažeidimų nenustatyta.

Pastebime, kad vairuotojai jau įprato prie policijos stacionarių postų ir žinodami jų vietas, piktnaudžiauja, juos apvažiuodami. Policijos pareigūnai įspėja, kad dabar tolerancijos bus mažiau, bus griežčiau vertinami pažeidimai ir taikoma atsakomybė. Nuo šios dienos keičiama darbo taktika – policijos kontrolės postai bus mobilūs, jie gali atsirasti bet kurioje vietoje, mat postų vietos bus nuolat keičiamos. Judėjimas tarp savivaldybių be pateisinamos priežasties draudžiamas iki sausio 31 d.

Skatiname visus elgtis atsakingai ir rūpintis savo bei kitų sveikata.