>
2022-08-31

Nauji pareigūnai prisiekė dirbti Tėvynės labui

Rugpjūčio 30 dieną Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate prisiekė nauji pareigūnai – Erika Greičiūtė ir Vytautas Lisauskas.

Baigę studijas Mykolo Romerio universitete, abu pareigūnai nusprendė grįžti į savo gimtuosius miestus ir sieti savo gyvenimus su policijos pareigūno profesija. Vytautas jau kuris laikas darbuojasi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriuje, o Erika papildė Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko r. policijos komisariato Reagavimo skyriaus komandą. Abu pareigūnai eina tyrėjo pareigas.

Priesaikos žodžius ištarę pareigūnai yra kupini entuziazmo, džiaugiasi pasirinkimu ir tikisi tarnyboje realizuoti įgytas teorines žinias ir nuolat tobulėti.

Prisiekusius pareigūnus sveikino Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Harimantas Poškevičius, policijos kapelionas kun. teol. lic. Remigijus Gaidys bei jų vadovai – Marijampolės apskr. VPK Reagavimo skyriaus viršininkas Raimundas Antanavičius, Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Naujai prisiekusiems pareigūnams linkime stiprybės, kantrybės ir sąžiningai atlikti patikėtas pareigas!