>
2023-01-23

Nepilnametis bus teisiamas dėl sugėrovo nužudymo

Kauno apygardos prokuratūros prokuroras Andrius Kiuršinas baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje nepilnametis kaltinamas itin žiauriai, kankindamas nužudęs pažįstamą vyrą.

Praėjusių metų liepą Vilkaviškyje, laukymėje šalia Vilkaviškio sporto ir pramogų centro, praeivis pastebėjo negyvą žmogų ir iškvietė policiją. Atvykę policijos pareigūnai nurodytoje vietoje rado 35 metų vilkaviškiečio kūną su akivaizdžiomis smurto žymėmis. Vėliau ekspertai nustatė, kad jam buvo suduota ne mažiau kaip 50 smūgių.

Tą pačią dieną policijos pareigūnai sulaikė įtariamąjį – nepilnametį vietos gyventoją. Nežiūrint jauno amžiaus, jaunuolis teisėtvarkai žinomas, iki šiol teistas jau 5 kartus.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, vyras buvo nužudytas po išgertuvių su kaltinamuoju. Paaiškinti, kodėl pradėjo mušti žmogų, su kuriuo prieš tai girtavo, nepilnametis per apklausas negalėjo.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras A. Kiuršinas.

Griežčiausia bausmė, gresianti nepilnamečiui už nužudymą – laisvės atėmimas iki 10 metų. Byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros inf.

Asociatyvi Pexels.com nuotr.