>
2023-04-06

Pasidžiaugta sėkmingai pasibaigusia bėglio paieška

Šiandien, balandžio 6 d., Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate apsilankė Lietuvos kalėjimų tarnybos direktorius Virginijus Kulikauskas, kuris kartu su Marijampolės kalėjimo viršininku Tomu Bartninku padėkojo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams už glaudų bendradarbiavimą ir operatyvią reakciją sulaikant praeitą savaitgalį iš Marijampolės ligoninės pasišalinusį nuteistąjį, ir pilietiškai marijampolietei Augustei, kuri atsiliepė į prašymą padėti surasti ieškomą asmenį.

Augustės dėka apie pastebėtą dingusį asmenį pranešta Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai Virginijus Pečkaitis ir Kęstutis Juškauskas atsakingai ir operatyviai sureagavę į gautą pranešimą, nedelsdami išsiuntė Reagavimo skyriaus pareigūnų ekipažą į nurodytą vietą.

Gavę pranešimą apie pastebėtą ieškomą nuteistąjį Reagavimo skyriaus pareigūnai Aida Bendinskaitė ir Antanas Stagniūnas išskubėjo į paiešką. Tik bendromis visuomenės pastangomis ir organizuotu jėgų telkimu šiandiena džiaugiamės sėkminga paieškos pabaiga.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Harimantas Poškevičius asmeniškai dėkojo pranešėjai ir kitiems pilietiškiems bendruomenės nariams už pasidalytą informaciją, aktyvų bendradarbiavimą ir pagalbą policijai.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės tokiu drąsiu ir pilietišku Augustės poelgiu. Skatiname visus nebūti abejingais kitų žmonių daromiems nusikaltimams, nes laiku atliktas skambutis policijos pareigūnams gali ne tik padėti policijos pareigūnams, bet ir išgelbėti Jūsų, ar Jūsų artimo gyvybę,“ - kalbėjo Marijampolės AVPK viršininkas H. Poškevičius.

Lietuvos kalėjimų tarnybos direktorius V. Kulikauskas įteikė padėkas Marijampolės AVPK Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui Antanui Stagniūnui ir šio skyriaus vyresniajai tyrėjai Aidai Bendinskaitei bei Operatyvaus valdymo skyriaus vyriausiasiems postiniams Virginijui Pečkaičiui ir Kęstučiui Juškauskui. Taip pat padėka už pilietiškumą prisidedant prie pabėgusio nuteistojo sulaikymo įteikta ir pranešėjai.