Renkame ir fiksuojame tyrimui reikalingą informaciją

Data

2022 05 03

Įvertinimas
0
Renkame informaciją.png

Lietuvos kriminalinės policijos biuro Sunkaus ir organizuoto nusikalstamumo tyrimo 2-ojoje valdyboje yra atliekamas ikiteisminis tyrimas Nr. 01-2-0006-22, pagal nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 100 str., 110 str., 111 str. 1 ir 2 d. požymius, dėl karo nusikaltimų ir nusikaltimų žmoniškumui. Šioje tyrimo grupėje dirba ir Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, renka ir fiksuoja tyrimui reikšmingą informaciją.

Jeigu turite šiam tyrimui reikšmingos informacijos, jeigu nuo nusikaltimų žmoniškumui ir karo nusikaltimų nukentėjote Ukrainoje patys ar jūsų turtas, ar matėte, kad nukenčia kiti civiliai asmenys ar jų turtas, ar turite kitos tyrimui reikšmingos informacijos, o galbūt Jūs turite kontaktus šiuo metu Lietuvoje, Marijampolės apskrityje gyvenančių nuo karo pabėgusių ukrainiečių, kurie turi tyrimui reikšmingos informacijos ir sutiktų būti apklausti šiame tyrime, prašome susisiekti su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus vyr. tyrėjomis Sandra Gencerauskiene, tel. 8 700 60345, el. p. [email protected] ar Rima Kaminskaite, tel. 8 700 30360, el. p. [email protected]

Surinkta medžiaga bus labai svarbi sprendžiant dėl kaltų asmenų patraukimo baudžiamojon atsakomybėn ir bus perduota Ukrainos teisėsaugos institucijoms.