Vilkaviškio gimnazistus kvietė pasimatuoti policijos pareigūno profesiją

Data

2022 04 11

Įvertinimas
0
IMG_4804.JPG

Šiandien, balandžio 11 d., Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė kartu su Lietuvos policijos mokyklos atstove Jurga Urbanavičiene lankėsi Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje, kur vyko renginys „Pasimatuok profesiją“.

Gausiai susirinkusiems gimnazistams pristatyta policijos pareigūno profesija, supažindinta su mokymosi galimybėmis, aptarti aktualūs stojimo į Lietuvos policijos mokyklą klausimai.

Lietuvos policijos mokyklos atstovė J. Urbanavičiene moksleiviams papasakojo, kur galima mokytis norint įgyti policininko profesiją, kokios mokymosi sąlygos, pristatė karjeros galimybes, ateities perspektyvas, pateikė vaizdinę medžiagą apie policininkus ruošiančias mokymo įstaigas. Moksleiviai iš pateiktų video filmukų sužinojo, kaip yra mokomi ir ruošiami tarnybai būsimieji pareigūnai, pamatė, kokia yra Lietuvos policijos mokyklos kursanto diena.

Atkreiptas dėmesys, kad būsimas policininkas privalo būti nepriekaištingos reputacijos, daug sportuoti, gebėti bendrauti su skirtingais žmonėmis, padėti taikiai spręsti konfliktines situacijas, būti išlaikęs tam tikrus normatyvus, žinoma, turėti gerą sveikatą ir būti puikaus fizinio pasirengimo.

Renginio metu moksleiviams buvo pristatytos ir policijoje naudojamos specialiosios priemonės. Ypatingo gimnazistų dėmesio sulaukė neperšaunamos liemenės, policijos pareigūnų naudojama priverstinio stabdymo priemonė „ežys“.

Susitikimo pabaigoje jaunuoliai sudalyvavo greitame žinių patikrinime. Pasinaudodami mobiliąja programėle gimnazistai atsakinėjo į klausimus apie stojimo į Lietuvos policijos mokyklą sąlygas, mokymosi dalykus, kursanto kasdienybe ir kt. Geriausiai atsakiusieji buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Vilkaviškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė V. Grybauskienė kartu su Lietuvos policijos mokyklos atstove džiaugėsi tokiu aktyviu gimnazistų dalyvavimu ir jaunuoliams palinkėjo atrasti savo kelią, žinoma, kviesdamos apsvarstyti galimybę savo ateitį sieti su Lietuvos policija.