Vykdytos prevencinės priemonės rezultatai – 12 neblaivių vairuotojų

Data

2022 01 13

Įvertinimas
0
Vytauto Kuralavičiaus nuotr. 1.jpg

2022 m. sausio 1–7 d. Marijampolės apskr. vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Marijampolės apskr. VPK) pareigūnai visoje apskrityje vykdė tikslines policines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones, saugiam eismui užtikrinti.

Pirmomis šių metų dienomis buvo vykdoma vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė. Sausio 6–7 d. didžiausias dėmesys buvo skiriamas pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų kontrolei – tikrinama, kaip tamsiuoju paros laiku jie naudojasi matomumą gerinančiomis saugos priemonėmis (atšvaitais, ryškiaspalvėmis liemenėmis su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.).

Sausio 14 dienomis Marijampolės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje buvo nustatyta 12 neblaivių vairuotojų. Iš jų 5 automobilių vairuotojai patraukti administracinėn atsakomybėm, 5 baudžiamojon ir 2 dviratininkams paskirtos taip pat administracinės baudos.

Sausio 67 dienomis Marijampolės apskrityje buvo nustatyta 19 pėsčiųjų ir dviratininkų, kurie pažeidė Kelių eismo taisykles (toliau – KET). 9 iš jų KET pažeidimus padarė tamsiu paros metu arba esant blogam matomumui. Dauguma iš jų tamsiuoju paros metu buvo be atšvaitų arba nedėvėjo ryškiaspalvių liemenių.

Įvairias tikslines policines priemones eismo saugumui gerinti Marijampolės apskrities policijos pareigūnai vykdo nuolat, todėl vairuotojus ragina keliuose elgtis atsakingai ir drausmingai – laikytis visų Kelių eismo taisyklių, segėti saugos diržus, neleistinai nesinaudoti mobiliaisiais įrenginiais ir jokiu būdu nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio ar neturint tam teisės.

 

Asociatyvi Vytauto Kuralavičiaus nuotr.