Visos naujienos

RSS Spausdinti
padėkota.JPG
2017 12 29
Baigiantis metamas padėkos jauniesiems policijos rėmėjams

Vilkaviškio pareigūnai padėkojo jauniesiems policijos rėmėjams už pagalbą.

aptarti bendradarbiavimo rezultatai su Lenkais.jpg
2017 12 28
Apie bendradarbiavimo rezultatus ir ateities perspektyvas su artimiausiais kaimynais

Gruodžio 28 dieną Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus ir Lenkijos Respublikos Suvalkų Kelių policijos pareigūnai susitiko Lietuvos ir Lenkijos pasienyje aptarti 2017 metų bendro patruliavimo rezultatų ir ateinančių metų bendradarbiavimo galimybių.

Marijampolės kelių policija.jpg
2017 12 28
Policija linki saugių švenčių ir kelionių

Policija linki saugių švenčių ir kelionių bei apie sausio mėnesį vykdomas prevencijos priemonės Policijos pareigūnai primena, kad ir artimiausiomis šventinėmis dienomis vyks sustiprintas patruliavimas pasitelkiant daugiau pajėgų. Bus keičiamos patruliavimo vietos, kad pažeidėjai negalėtų išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, o ypatingai už transporto priemonių ...

policija primena.jpg
2017 12 22
Šeši policijos patarimai šventinio laikotarpio saugumui

Lietuvos policija pastebi, kad daugumai šventinis periodas šiais metais truks net 10 dienų, nemažai žmonių žiemos atostogų metu išvyks iš namų, lankys artimuosius, keliaus. Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad šv. Kalėdų ir Naujųjų metų sutikimo švenčių metu busite saugūs, jeigu laikysitės šių patarimų:

Mindaugas Žemaitis.jpg
2017 12 21
Padėka už pilietiškumą - buvusių policininkų nebūna

Šiandien, gruodžio 21 d., Marijampolės apskr. VPK viršininkas Mindaugas Baršys įteikė padėką už atsakingą požiūrį į visuomenės saugumą ir pilietiškumą Mindaugui Žemaičiui.

E. Baranauskienė.jpg
2017 12 18
Marijampolės policija ieško be žinios dingusios 20-metės

Marijampolės apskr. VPK pareigūnai ieško be žinios dingusios Eglės Baranauskienės (g. 1997 m.), gyv. Marijampolėje, kuri 2017-12-02 apie 11.30 val. iš degalinės „Orlean Marijampolė“, esančios Marijampolėje Aleksandravo k., išvyko į Vokietiją ir turėjo grįžti į Lietuvą 2017-12-12, tačiau iki šiol negrįžo.

šeima ir draugas 013.jpg
2017 12 18
Jurbarko gimnazijoje prevencinis renginys „Šeima ir draugas“

Gruodžio 16 d. Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijos sporto salėje įvyko sportinis, prevencinis renginys „Šeima ir draugas“, kurį organizavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Jurbarko rajono policijos komisariatas kartu su partneriais.

1.jpg
2017 12 15
Vilkaviškio rajono gyventojai supranta „Saugios kaimynystės“ naudą

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio r. PK bendruomenės pareigūnės Vilijos Grybauskienės paskatinti gyventojai panoro kurti saugią aplinką ir Klausučių seniūnijoje esančių Slabadų, Jančių, Norvaišų ir Rementiškių kaimų gyventojai susibūrė į „Saugios kaimynystės grupę“.

Sumažinta policija prašo.jpg
2017 12 11
Gal matėte kas apgadino automobilius?

Marijampolės apskr. VPK kelių policija prašo gyventojų pagalbos - gal matėte kas apgadino automobilius ir, pažeisdamas KET, iš įvykio vietos pasišalino.Taip pasielgė ir vairuotojas Vilkaviškyje, prie prekybos centro, apgadinęs BMW.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 5 Pirmyn